Non stop tel. linka: +420 731 265 287, e-mail: [email protected]

Proč si koupit termovizi Eagle?

…když parametry konkurenčních přístrojů jsou si tak podobné? 

Doporučujeme každému zájemci o koupi termovizního přístroje nejdříve se podrobně seznámit s parametry a vlastnostmi, na které je nutné dát si pozor při výběru termovize.

Rozlišení bolometru, displeje, termální citlivost
V dnešní době se již považuje za standardní - minimální kvalitu rozlišení senzoru 384 x 288 px, lze tedy hovořit o „střední třídě“. Za vyšší třídu se považuje rozlišení 640 x 480 px, kdy obraz bude jemnější, bez znatelného zrnění. 
Abychom plně využili kvalitního přenosu obrazu, rozlišení dipleje doporučujeme 800 x 600 px.
Termální citlivost je jedna z klíčových vlastností, udávající míru vykreslení detailů. Termovize EAGLE disponují vynikajícími hodnotami, 45mK/35mK.

Materiál těla přístroje 
Většina výrobců termovizí používá plastové odlitky čímž se snižuje mechanická odolnost. Termovize Eagle mají (kromě bateriového krytu) všechny díly z nejtvrdší lehké slitiny, pevnostně na úrovni železa. Přitom váha je mnohdy v porovnání s jinými přitroji nižší!

Aktualizace softvéru
Po celou dobu životnosti přístroje Vám garantujeme bezplatné, nejnovější aktualizace, které zvyšují hodnotu přístroje, zkvalitňují ovládání a rozšiřují možnosti jeho využití.

Ovládání v češtině a slovenštině, servis a záruka.
Všechny termovizní přístroje řady Eagle jsou dílem odborníků z ČR a SR. Díky tomu je ovládání samozřejmě v uvedených jazycích.
Oceňovanou předností je velmi rychlý záruční i pozáruční servis v obou zemích. Kvalitu podtrhuje záruka 3/10 let.

Montáž, nastřelení a telefonická podpora 24 hodin denně
Rádi Vám zajistíme na přání výrobu potřebné montáže, případně budeme asistovat při nastřelení. Unikátní službou je také telefonická podpora 24 hodin denně.

Několik dalších, užitečných předností na závěr
Každý nástřel si můžete pojmenovat podle typu zbraně nebo vzdálenosti nástřelu. 
K nabíjení baterií není potřeba je vyjímat z přístroje, ale mohou se nabíjet přímo v termovizi prostřednictvím auto nabíječky nebo zdroje.
Ke každému přístroji obdržíte „rodný list“ (technickou specifikaci) s uvedenými parametry, kterými disponuje senzor v zakoupeném přístroji. Tento doklad je pro Vás jistotu, že nekupujete zajíce v pytli ale termovzi se špičkovým senzorem zn. Ulis. 
Po roce používání Vám zdarma přístroj prohlédneme, zkontrolujeme a nastavíme.

 

Záznamy nebyly nalezeny...