Dotazy a objednávky: +420 731 265 287, email: prochazka@eagle-tsv.cz

Termovizní puškohled EAGLE TSV14-02/35, 384 x 288 px Nejekonomičtější varianta

 
  • 1 z 12
 

Výroba tohoto typu termovizního puškohledu byla ukončena. Starší, 17 mikronový senzor byl nahrazen nejmodernějším, 12 mikronovým  typem termovizního senzoru.
Tento typ termovizního puškohledu představuje nejekonomičtější variantu se zachováním všech kvalit značky EAGLE
Termovize EAGLE řady TSV se díky vylepšeným funkcím zařadily mezi Evropskou špičku s bezkonkurenčním poměrem výkon – cena.
Naší strategií od počátku výroby je nabídnout zákazníkům velmi kvalitní termovizní přístroj se širokým využitím za přitažlivou cenu. Termovize ředy EAGLE tyto požadavky bezvýhrady splňují. 
Zakoupením naší termovize získáváte vysokou užitnou hodnotu, která je dána jejími mimořádnými vlastnostmi.  Kvalitu také dokazujeme 10-ti letou zárukou na mechanické díly včetně těla přístroje. 
Objednejte si předvedení některé z našich termovizí v terénu. Nebráníme se porovnání kvality obrazu s jinými výrobci.
Pro technickou specifikaci klikněte na: Datasheet Eagle TSV14-02

 
Dostupnost Vyprodáno
Běžná cena 148 243,15 Kč
Ušetříte 37 399,89 Kč (–25 %)
Cena 91 606 Kč bez DPH
110 843,26 Kč    
Kód produktu 60
Kategorie Termovizní puškohledy Eagle
 

Senzory
Vybrat si můžete mezi rozlišením 384 x 288 px nebo 640 x 480 px. Při výrobě bolometrů úzce spolupracujeme s firmou Ulis, která se řadí mezi nejkvalitnější výrobce v tomto oboru. Senzory Ulis mají běžně životnost 15 let při nepřetržitém provozu.  

Display
Všechny typy termovizí EAGLE jsou osazeny velmi kvalitními OLED dipleji s rozlišením 800 x 600 px, připravujeme do výroby také HD displeje. Díky tomuto rozlišení bude obraz velmi jemný bez viditelného zrna.

Optické části, okulár, objektiv
Tyto velmi důležité komponenty jsou našim patentem a jsme na ně právem hrdi. Použitá optická skla jsou výsledkem několikaletého vývoje, výsledkem je mimořádná kvalita optické soustavy, jež vykresluje obraz až do okrajů bez známky zkreslení.
Termovizní puškohledy Eagle mohou být také osazeny novým, 3 čočkovým objektivem o průměru 40 mm s vynikajícím parametrem světelné propustnosti. Tento objektiv exceluje především za zahoršených povětrnostních podmínek. Ovšem i při běžném provozu viditelně lépe prokresluje pozorovanou scénu. 

Detekční vzálenost, maximální zvětšení
S objektivem 100mm, který dosahuje s pomocí dogitálního zoomu zvětšení až 32 x, je detekční vzdálenost až 2.250 metrů.

Vysoká termální citlivost
Námi vyvinutý bolometr disponuje vynikající termální citlivostí. Uvidíte tak každý detail pozorované scény, tedy listy na stromě nebo srst zvěře.

Veliký průměr okuláru
Používáme okulár s průměrem 37 mm což je unikátní hodnota. Sledovaná scéna na Vás tak bude působit jako širokoúhlý film v kině.

Pravidelné aktualizace softvéru
Tato unikátní služba Vám zaručí, že budete mít spoustu let termovizi vždy srovnatelnou s nejnovějšími typy. Pravidelně umožňujeme stažení aktualizací ZDARMA po celou dobu životnosti termovize.

Nejnovější generace digitálního zvýraznění detailů
Díky této funkci budou mít sledované předměty ostřejší hrany a rozdíl mezi světlou a tmavou barvou bude výraznější

Garantované přetížení
Naše termovizní puškohledy snesou přetížení do hodnoty 7000 J, lze je tak použít na všech běžných zbraních, aniž by došlo k jejich poškození.

Extrémní mechanická odolnost
Tělo termovize je vyrobeno obráběním z lehkých slitin kovů, díky tomu jsou naše termovize téměř nerozbitné a snesou i nejhrubší zacházení. Některé díly v našich termovizích jsou používané také v leteckém průmyslu.

Funkce Balistik
Byla vytvořena  na základě požadavků uživatelů, kteří využívají přístroj na více zbraních. Můžete si zde pojmenovat každou zbraň i typ nástřelu. Celkem je možno uložit do paměti 10 nástřelů. Zvolený typ nástřelu se bude zobrazovat na okraji displeje.

Obnovovací frekvence 50/60 Hz, velikost pixelu
Vysoká hodnota tohoto parametru Vám zaručí, že obraz bude při rychlém pohybu vždy plynulý. Nejnovější  senzory mají velikost pixelu 17 mikronů, obraz tak bude čístý s vykreslením každého detailu.

Nízká váha a malé rozměry
Naše termovize řady TSV14 se mohou tak využít také jako pozorovací termovizní přístroj, který lze příjemně uchopit do jedné ruky. Nízkou váhu si oblíbí zejména myslivci, kteří přístroj budou využívat jako termovizní puškohled na zbrani.

Termovize řady TSV14 Vám můžeme osadit těmito objektivy:

  • EAGLE TSV14-02/19 má osazený 19 mm objektiv, optické zvětšení 1,6x a celkové zvětšení s využitím digitálního zoomu 6,4x. Velikost zorného pole 28,4°x21,5°
  • EAGLE TSV14-02/35 má osazený 35 mm objektiv, optické zvětšení 2,9x a celkové zvětšení s využitím digitálního 11,6x. Velikost zorného pole 17,7°x13,3°
  • EAGLE TSV14-02/54 má osazený 54 mm objektiv, optické zvětšení 4,4x a celkové zvětšení s využitím digitálního zoomu 17,6x. Velikost zorného pole 10,2°x7,6°
  • EAGLE TSV14-02/75 má osazený 75 mm objektiv, optické zvětšení 6,1x a celkové zvětšení s využitím digitálního zoomu 24,4x. Velikost zorného pole 7,3°x5,5°
  • EAGLE TSV14-02/100 má osazený 100 mm objektiv, optické zvětšení 8,1x a celkové zvětšení s využitím digitálního zoomu 32,4x. Velikost zorného pole 7,3°x5,5° 

Ke každému přístroji obdržíte na přání originální  datasheet s údaji o použitém typu senzoru a jeho parametrech. 

Dodávané příslušenství:

- Odolný, vodotěsný kufr
- Krytka objektivu
- 2 ks baterií Li-Ion 18650 nebo 4 x CR (RCR) 123A
- Kabel pro nabíječku, externí zdroj a upgrade softvéru
- Inteligentní nabíječka
- Optická utěrka
- Manuál
- Specifikační list
- Manuál

Volitelné příslušenství: 
- Externí zdroj
- Nabíječka pro interní nabíjení
- Montáž