Non stop tel. linka: +420 731 265 287, e-mail: [email protected]

Testy a zkoušky termovizí Eagle

Během měsíce června a července 2018 byly termovize Eagle podrobeny náročným testům v Inspekčním orgánu technických prostředků Praha.  (dříve zkušebna Vojenského technického ústavu elektroniky Praha, která byla součástí Odboru bezpečnosti Ministerstva obrany) 
Výsledkem bylo získání cenného inspekčního certifikátu - atestu na základě kterého se mohou přístroje Eagle účastnit také tendrů ve vojenské oblasti. 
Díky kladnému hodnocení všech zkoušených parametrů získává zákazník jistotu, že si kupuje otestovaný přístroj s deklarovanou kvalitou.

Ve stejné době také probíhalo testování několika typů termovizí od různých renomovaných výrobců jejímž zadavatelem byla jedna nezávislá (nejmenovaná) firma.Zkoušky provádělo několik odborníků z dané oblasti. Tyto testy probíhaly po několik dnů v terénu za různých povětrnostních podmínek. Aby testy byly co nejvěrohodnější, všechny přístroje byly testovány také na zbraních.
Znašku Eagle reprezentoval typ EAGLE TSV14-02 s rozlišením 640 x 480 px a objektivem 75 mm. Tento typ se stal absolutním vítězem ačkoli konkurence byla vybavena přístroji až o 100.000,- Kč dražšími. 
Náš termovizní zaměřovač vyhrál díky nejpodrobnějšímu vykreslení a plasticitě obrazu. 

Výsledky atestu i nezávislých testů jsou k nahlédnutí v naší kanceláři nebo při předváděcích akcích. 
Pro Inspekční certifikát kvality klikněte ZDE. Klikněte na tento odkaz: Certifikát Kvality a získejte podrobné informace o prováděných zkouškách i splnění příslušných norem.

Více informací o naší firmě získáte ZDE

 

Záznamy nebyly nalezeny...