O nás

Firma New Effect s.r.o. vznikla v r.2012 s cílem začít vyvíjet a následně výrábět  termovizní přístroje vysoké kvality. 

Následoval intenzívní vývoj za nestálého testování nově vyvinutých přístrojů. Každý jednotlivý komponent termovizního přístroje byl důkladně testován pro dosažení těch nejlepších kvalit. Byly použity také některé materiály z leteckého průmyslu, abychom si byli jisti spolehlivostí a dlouhou životností. Díky těmto faktům můžeme dnes poskytovat 3 letou záruku na senzor a 10-ti letou záruku na tělo přístroje a mechanické části.

Na výzkumu a vývoji se podílelo spoustu těch nejlepších odborníků v daném oboru z Čech i Slovenska. Díky obrovskému úsilí a profesionalitě vznikla řada špičkových termovizí řady EAGLE TSV, které snesou srovnání s nejlepšími modely renomovaných značek. 
Kromě vynikajících parametrů naši termovizí nabízíme klientům také několik nadstandardních služeb, jako jsou například plnohodnotné aktualizace softwaru, předvedení přístrojů v terénu nebo pomoc při nastřelení. A to vše s osobním přístupem ke každému zákazníkovi. 
Klademe důraz také na poprodejní servis. Zákazník se totiž nestává neznámou osobou po realizaci prodejie ale s každým jednotlivcem jsme i nadále v kontaktu, radami přispíváme k radosti z nového přístroje a uživatelům pomáháme při získávání zkušeností při využití všech vlastností těchto vyjímečných přístrojů.
Jako bonus nabízímě bezplatnou prohlídku a seřízení termovize po prvém roce používání.

Našim záměrem do budoucna je nestálé zdokonalování a modernizování našich termovizních přístrojů, rozšiřování výroby i množství produktů. Dokonalé zákaznické služby budeme vždy považovat za nejvyšší prioritu.