Dotazy a objednávky: +420 731 265 287, email: prochazka@eagle-tsv.cz

O nás

Firma New Effect s.r.o. vznikla v r.2012 se sídlem na Slovensku. Cílem bylo začít vyvíjet a následně výrábět  termovizní přístroje vysoké kvality

Následoval intenzívní, velmi náročný vývoj za nestálého testování nově vyvinutých přístrojů. Každý jednotlivý komponent termovizního přístroje byl důkladně otestován pro dosažení těch nejlepších kvalit. Byly použity také některé materiály vyráběné pro letecký průmysl, abychom si byli jisti spolehlivostí a dlouhou životností. Díky těmto faktům můžeme dnes poskytovat 10-ti letou záruku na tělo přístroje a mechanické části a 2 letou záruku na elektroniku včetně senzoru.

Na výzkumu a vývoji se podílelo spoustu těch nejlepších odborníků v daném oboru z Čech i Slovenska. Díky obrovskému úsilí a profesionalitě vznikla řada špičkových termovizí řady EAGLE TSV, které snesou srovnání s nejlepšími modely renomovaných značek. 
Kromě vynikajících parametrů našich termovizí nabízíme zákazníkům také několik nadstandardních služeb, jako jsou například plnohodnotné aktualizace softwaru, předvedení přístrojů v terénu kdekoli v ČR nebo pomoc při nastřelení. A to vše s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. 
Klademe důraz také na poprodejní servis. Zákazník se totiž nestává neznámou osobou po realizaci prodejie ale s každým jednotlivcem jsme i nadále v kontaktu. Pomáháme s nastavením technických parametrů a různými užitečnými radami přispíváme k radosti z nového přístroje. Uživatel termovize EAGLE tak v plné míře využije všechny jejich vyjímečné vlastnosti.  
Jako bonus nabízímě bezplatnou prohlídku a seřízení termovize po prvém roce používání.

V roce 2016 jsme založili pobočku v Brně, New Effect, s.r.o., odštěpný závod, kam se přesunula kompletace všech typů termovizí. Vážným zájemcům poskytujeme možnost nahlédnout do výroby termovizí Eagle a tak se lépe seznámit s náročností výroby,  technickými parametry a využitím termovizí v praxi. 

Během první poloviny 2018 roku začalo testování kvality našich termovizních předsádek a termovizních zaměřovačů v akreditované zkušebně Inspekčního orgánu technických prostředků střežen střežení. Tato zkušebna byla dříve začleněna do struktury Vojenského technického ústavu elekroniky Praha. Po několika měsících náročných testů byly pro obě typové řady termovizí EAGLE vystaveny atesty - Inspekční certifikáty potvrzující deklarované technické parametry a udávanou kvalitu.

V polovině roku 2019 byl zařazen do prodeje další užitečný a dlouho očekávaný doplněk našich přístrojů - laserový dálkoměr vlastní konstrukce. Na podzim 2018 byla zahájena výroba stacionárních termovizních bezpečnostních kamer řady IRN, opět vlastní konstrukce.

Prohlédněte si naši novou VIDEO PREZENTACI

Našim záměrem do budoucna je nestálé zdokonalování a modernizování našich termovizních přístrojů, rozšiřování výroby i množství produktů. Z nejbližích novinek Vám prozradíme, že naše termovizní zaměřovače budou osazovány novými, 3 čočkovými germaniovými objektivy. Dále budeme zavádět do výroby HD displeje a 12 mikronové senzory.

Dokonalé výrobky ale také dokonalé zákaznické služby  budeme vždy považovat za naši nejvyšší prioritu.

Prohlédněte se fotogalerie z našich výstav: 

Výstaviště Agrokomplex Nitra 2020

Národní výstava myslivosti Brno 2019

 

Záznamy nebyly nalezeny...