Non stop tel. linka: +420 731 265 287, e-mail: [email protected]

O nás

Firma New Effect s.r.o. vznikla v r.2012 se sídlem na Slovensku. Cílem bylo začít vyvíjet a následně výrábět  termovizní přístroje vysoké kvality

Následoval intenzívní, velmi náročný vývoj za nestálého testování nově vyvinutých přístrojů. Každý jednotlivý komponent termovizního přístroje byl důkladně testován pro dosažení těch nejlepších kvalit. Byly použity také některé materiály vyráběné pro letecký průmysl, abychom si byli jisti spolehlivostí a dlouhou životností. Díky těmto faktům můžeme dnes poskytovat 3 letou záruku na senzor a 10-ti letou záruku na tělo přístroje a mechanické části.

Na výzkumu a vývoji se podílelo spoustu těch nejlepších odborníků v daném oboru z Čech i Slovenska. Díky obrovskému úsilí a profesionalitě vznikla řada špičkových termovizí řady EAGLE TSV, které snesou srovnání s nejlepšími modely renomovaných značek. 
Kromě vynikajících parametrů našich termovizí nabízíme zákazníkům také několik nadstandardních služeb, jako jsou například plnohodnotné aktualizace softwaru, předvedení přístrojů v terénu kdekoli v ČR nebo pomoc při nastřelení. A to vše s individuálním přístupem ke každému zákazníkovi. 
Klademe důraz také na poprodejní servis. Zákazník se totiž nestává neznámou osobou po realizaci prodejie ale s každým jednotlivcem jsme i nadále v kontaktu. Pomáháme s nastavením technických parametrů a radami přispíváme k radosti z nového přístroje. Uživatel termovize EAGLE tak v plné míře využije všechny jejich vyjímečné vlastnosti.  
Jako bonus nabízímě bezplatnou prohlídku a seřízení termovize po prvém roce používání.

V roce 2016 jsme založili pobočku v Brně, New Effect, s.r.o., odštěpný závod, kam se přesunula kompletace všech typů termovizí. Vážným zájemcům poskytujeme možnost nahlédnout do výroby termovizí Eagle a tak se lépe seznámit s náročností výroby,  technickými parametry a využitím termovizí v praxi. 

Během první poloviny roku začalo testování kvality našich termovizních předsádek a termovizních zaměřovačů v akreditované zkušebně Inspekčního orgánu technických prostředků střežen střežení. Tato zkušebna byla dříve začleněna do struktury Vojenského technického ústavu elekroniky Praha. Po několika měsících náročných testů byly pro obě typové řady termovizí EAGLE vystaveny atesty - Inspekční certifikáty potvrzující deklarované technické parametry a udávanou kvalitu.

Koncem léta 2018 bude zařazen do prodeje další doplněk našich přístrojů - laserový dálkoměr vlastní konstrukce. Na podzim 2018 bude zahájemna výroba stacionárních termovizních bezpečnostních kamer řady IRN, opět vlastní konstrukce.

Našim záměrem do budoucna je nestálé zdokonalování a modernizování našich termovizních přístrojů, rozšiřování výroby i množství produktů.

Dokonalé výrobky ale také dokonalé zákaznické služby  budeme vždy považovat za naši nejvyšší prioritu.

Veletrhy, výstavy a prezentace, kterých se naše firma zúčastnila: (pro zobrazení foto klikněte na příslušnou fotogalerii)

 

Záznamy nebyly nalezeny...